Blog - najnowsze wpisy

Jak praca w chmurze zmienia współczesne firmy?

17.04.2024
W ostatniej dekadzie technologia chmurowa stała się nieodłącznym elementem przemiany w sposobie prowadzenia biznesu. Firmy na całym świecie wykorzystują możliwości, jakie oferuje im ta innowacyjna technologia, aby zwiększyć swoją elastyczność, efektywność i konkurencyjność na rynku.

Kompetencje w cenie. Top umiejętności potrzebnych pracy

12.04.2024
Żyjemy w czasach niezwykle szybkich przemian technologicznych, społecznych i ekonomicznych. Przekłada się to na dynamiczne zmiany na rynku pracy. W jakie kompetencje zainwestować, aby zbudować mocną pozycję w oczach pracodawców dziś i w przyszłości? Które umiejętności są szczególnie cenne?

Budowanie Lepszej Przyszłości. Rola Firm w Realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

10.04.2024
W obliczu coraz bardziej złożonych wyzwań środowiskowych, społecznych i ekonomicznych, społeczność międzynarodowa przyjęła ambitną agendę, która ma na celu budowanie lepszego i bardziej zrównoważonego świata dla przyszłych pokoleń.

Greenwashing. Pozór odpowiedzialności środowiskowej

10.04.2024
W dzisiejszych czasach zwiększonej świadomości ekologicznej, firmy coraz częściej stają pod presją prezentowania się jako przyjazne dla środowiska.

Jak obliczyć ślad węglowy? Firma bez CO2 – czy to możliwe?

03.04.2024
Ślad węglowy organizacji stanowi fundamentalny wskaźnik środowiskowy, który mierzy ilość gazów cieplarnianych emitowanych przez tę organizację w związku z jej działalnością.