Warsztat

Pakiet warsztatów. Przygotuj firmę do obliczenia śladu węglowego w 3 zakresach.

01/1/2025 - 10:00
Kup na pfrsa.pl
grupa osób przy szklanym stole

Szczegóły warsztatu

Zrównoważony rozwój
Podstawowy Poziom szkolenia
Płatny Cena szkolenia
Czasowy Dostęp
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
On-line Forma warsztatu

Zyskaj wiedzę o śladzie węglowym organizacji.

Pakiet warsztatów przygotowujący do wyliczeń śladu węglowego w 3 zakresach.

Co zawiera pakiet?

Nasza oferta obejmuje warsztaty z obliczania śladu węglowego w zakresie 1, 2 oraz warsztaty z przygotowania organizacji do obliczenia zakresu 3. Dajemy praktyczną wiedzę w pierwszych krokach organizacji do przygotowania tego procesu. Dzięki warsztatom zdobędziesz niezbędną wiedzę do pozyskania rzetelnych danych do zbadania śladu węglowego organizacji. Dowiesz się, jak obliczyć ślad węglowy, przedstawić go w raporcie ESG i jakie podjąć działania, aby go zminimalizować. Terminy są dostępne na stronach poszczególnych warsztatów. Zapraszamy do zapoznania się z się z ofertą.

Czego się nauczysz?

 ✓ Dowiesz się, jak podejść do zbierania danych w organizacji i jak wyznaczać granice.

✓ Zyskasz, wiedzę od ekspertów z branży.

✓ Zdobędziesz, kompetencje jak podejść do obliczania śladu węglowego w zakresie 1,2 oraz 3.

✓ Poznasz, możliwości redukcji śladu węglowego.

Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do warsztatów 

Posłuchaj nagrania w którym prowadzący warsztaty opowiadają o korzyściach z udziału w spotkaniach i krok po kroku przeprowadzą Cię po aktywnościach czekających na uczestników warsztatów. Wskażą również dla kogo są warsztaty z zakresu 3.

Partnerzy merytoryczni

Szukasz kompleksowej oferty warsztatów?

Skorzystaj z oferty przygotowującej zespół do wyliczeń śladu węglowego w 3 zakresach.

Najważniejsze informacje

Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie pod czujnym okiem ekspertów KAPE obliczasz ślad węglowy swojej organizacji.

Warsztaty prowadzone są na platformie MS Teams lub innej. Przed każdym warsztatem uczestnicy zostaną poinformowani o platformie, na której będą się odbywać spotkania.

Kurs kohortowy jest wspólnym doświadczeniem. Z racji tego, że uczestnicy są związani z tematem, uczą się zarówno od ekspertów, ale także sami od siebie. Dodatkową korzyścią jest spotkanie innych ludzi zmagających się z podobnymi wyzwaniami.

Organizatorem jest Polski Fundusz Rozwoju S.A. W celu zakupu Warsztatów, Klient wypełnia Formularz Zgłoszeniowy. Wysłanie Formularza Zgłoszeniowego stanowi złożenie PFR oferty zawarcia Umowy i następuje z chwilą kliknięcia przycisku „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty". W celu zawarcia umowy, Klient dokonuje zapłaty w terminie 7 dni od momentu wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego. 

Numer konta bankowego PFR: 34 1020 1026 0000 1902 0240 1404 PKO BP, ze wskazaniem nazwy warsztatów oraz imienia i nazwiska klienta. Po dokonaniu płatności PFR prześlemy potwierdzenie zawarcia umowy na adres wskazany w Formularzu Zgłoszeniowym. Faktura zostanie wystawiona w terminie 14 dni od dokonania zapłaty.

Klient dokonuje płatności przelewem tradycyjnym. Faktura zostanie wystawiona Klientowi po dokonaniu płatności, w terminie do 14 dni od dnia jej dokonania, na adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Niestety nie. Ze względu na praktyczny wymiar warsztatu istnieje konieczność uczestniczenia we wszystkich jego częściach.

W warsztatach może wziąć udział do 5 osób z danej organizacji.

Niestety, w tym wypadku ilość pracy po stronie ekspertów KAPE będzie podobna, dlatego cena warsztatu jest niezależna od liczby uczestników. Ze względu na specyfikę zagadnienia, dobrze aby w warsztatach brało udział szerokie grono osób zainteresowanych.

Tak. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod linkiem.

Formatted text

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Zaufali nam