Nowość

Warsztat

Pakiet warsztatów - Od pomysłu do Kierownika B+R

17/9/2024 - 10:00
Kup na pfrsa.pl
Grupa osób przed komputerem

Szczegóły warsztatu

Finanse
Innowacje
Podstawowy Poziom szkolenia
Płatny Cena szkolenia
Czasowy Dostęp
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
On-line Forma warsztatu
Formatted text

Co zawiera pakiet warsztatów?

Oferta zawiera warsztaty Architekt projektów B+R oraz Kierownik projektów B+R. Na praktycznych spotkaniach zdobędziesz kompleksową wiedzę od postawienia pierwszych kroków w projektach badawczo-rozwojowych po zarządzanie wyzwaniami i osiąganie wskaźników w założonym czasie i budżecie projektu. Na warsztatach Architekt projektów B+R nauczysz się stawiać kamienie milowe, szacować budżet i określać kompetencje zespołu, który będzie go realizował. Warsztaty Kierownik projektów B+R kładą nacisk na najczęstsze wyzwania projektowe i współpracę z członkami zespołu badawczego. Co więcej, poznasz narzędzia wspierające prowadzenie projektu, które możesz po warsztacie przenieść do swoich działań.

Poznaj naszą ofertę

Koszt uczestnictwa: 2040 zł netto (2509,20 zł brutto).
Podana cena dotyczy udziału w warsztatach jednej osoby. Istnieje także możliwość udziału kilku osób z jednej firmy.

W cenie otrzymujesz: udział w dwóch warsztatach (18h), praktyczne ćwiczenia, certyfikat potwierdzający udział w spotkaniach, konsultacje indywidualne z ekspertem.

Sprawdź dostępne terminy i dokonaj zapisu

Warsztaty Architekt projektów B+R
 

Warsztaty Kierownik projektów B+R
 

Co nas wyróżnia?

Ikona - materiały biurowe

Doskonalenie umiejętności Zarządzania Projektem

Zyskasz kluczowe wskazówki odnośnie formowania i zarządzania produktywnym teamem projektowym. Usystematyzujesz praktyki zarządzania projektami w duchu prac badawczo-rozwojowych. Poznasz dobre praktyki przy zarządzaniu kryzysowym oraz jak minimalizować ryzyko.

Ikona - żarówka

Wiedza niedostępna w książkach

Wiedza w obszarze B+R zmienia się bardzo dynamicznie. Zapewniamy opiekę doświadczonego eksperta, który aktywnie zarządza projektami badawczo-rozwojowymi. Dla chętnych, dostępne będą konsultacje indywidualne, w czasie których będzie można omówić wybrany aspekt projektu. 

Ikona - arkusz i długopis

Tworzenie założeń do projektu dotacyjnego

Nauczysz się, jak skutecznie tworzyć założenia do swojego projektu dotacyjnego, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie finansowania. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pokażemy, jak unikać typowych błędów w procesie aplikacji.

Ikona - lupa i dokument w okręgu

Zaprojektujesz 3 kluczowe obszary projektu

Kamienie milowe, zarządzanie ryzykiem oraz budowę zespołu, aby zapewnić jego skuteczną realizację. Dzięki temu twój projekt będzie dobrze zorganizowany, a potencjalne problemy zostaną zidentyfikowane i rozwiązane na wczesnym etapie.

Najważniejsze informacje

Warsztaty składają się z części praktycznej, gdzie pod czujnym okiem eksperta zdobywasz kompetencje, które będziesz mógł/mogła później przekuć we wniosek dotacyjny oraz prowadzenie projektu w roli kierownika projektu B+R. 

Warsztaty prowadzone są na platformie Zoom lub innej. Przed każdym warsztatem uczestnicy zostaną poinformowani o platformie, na której będą się odbywać spotkania.

Organizatorem jest Polski Fundusz Rozwoju S.A. W celu zakupu Warsztatów, Klient wypełnia Formularz Zgłoszeniowy. Wysłanie Formularza Zgłoszeniowego stanowi złożenie PFR oferty zawarcia Umowy i następuje z chwilą kliknięcia przycisku „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty". W celu zawarcia umowy Klient dokonuje zapłaty w terminie 7 dni od momentu wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego.

Klient dokonuje przelewu na numer konta bankowego (wskazany w mailu po zapisie) z uwzględnieniem nazwy warsztatów oraz imienia i nazwiska klienta. Po dokonaniu płatności PFR prześlemy potwierdzenie zawarcia umowy na adres wskazany w Formularzu Zgłoszeniowym. Faktura zostanie wystawiona w terminie 14 dni od dokonania zapłaty.

Oczywiście, zgłoszenia może dokonać osoba z firmy w imieniu uczestnika. Jesteśmy również przygotowani na zgłoszenia osób indywidualnych, których firma nie zgłasza do udziału.

Klient dokonuje płatności przelewem tradycyjnym. Faktura zostanie wystawiona Klientowi po dokonaniu płatności, w terminie do 14 dni od dnia jej dokonania, na adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Niestety nie. Ze względu na praktyczny wymiar warsztatu istnieje konieczność uczestniczenia we wszystkich jego częściach.

Formatted text

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami