Nowość

Warsztat

Sztuczna Inteligencja dla Liderów. Warsztaty dla organizacji.

01/1/2025 - 0:00

Szczegóły warsztatu

Innowacje
Prawo
Przedsiębiorczość
Rozwój zawodowy
Technologie
Podstawowy Poziom szkolenia
Płatny Cena szkolenia
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
On-line Forma warsztatu

Nowe przywództwo w dobie AI

Wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji w codziennej pracy menadżerów

Formatted text

 Szkolenie szyte na miarę. Oferta dla organizacji, które chcą nadążyć za AI

Jeśli Twoja firma poszukuje dedykowanego szkolenia dla swojej kadry menadżerskiej, to jesteś we właściwym miejscu. Poznaj nasze nowe warsztaty zaprojektowane w modułowej formule, dzięki którym kadra kierownicza otrzyma najważniejsze informacje, które pozwolą jej zrozumieć tematy związane ze Sztuczną Inteligencją, zaplanować przyszłe działania oraz wyposażyć pracowników w kluczowe kompetencje. Dążymy do tego, aby uczestnicy szkolenia mogli swobodnie poruszać się w tematach AI w kontakcie z: dostawcami technologii AI, dostawcami rozwiązań chmurowych, pracownikami zespołów AI czy ekspertami z obszaru AI oraz mogli swoją wiedzę przekazać dalej współpracownikom.

Nasze szkolenie jest skoncentrowane na potrzebach jednej organizacji i dedykujemy je zespołom liczącym do 20 osób z danej firmy. Dzięki temu, możemy skupić się na rozwiązywaniu konkretnych wyzwań stojących przed Twoją organizacją. Rekomendujemy udział kadry menadżerskiej, ale poruszane tematy dotyczą również pracy specjalistów/ekspertów. Warsztaty mogą zostać zorganizowane w formie online lub offline. Nie prowadzimy otwartych zapisów dla indywidulanych uczestników. 

Sprawdź, czy szkolenie jest dla Twojej firmy

Prowadzenie zespołów wymaga nie tylko umiejętności zarządczych, ale także zrozumienia najnowszych trendów i technologii. Dowiesz się, jak AI może wesprzeć Ciebie w codziennej pracy, aby napędzać innowacje i efektywność w Twojej organizacji.

Jeśli potrzebujesz, aby menadżerowie i kadra zarządzająca dowiedzieli się, jak:

  • oceniać i zarządzać projektami wykorzystującymi AI,
  • zacząć wdrażać sztuczną inteligencję w organizacji, analizować i interpretować dane i wyniki,
  • komunikować się z zespołami technicznymi AI,
  • uwzględniać aspekty prawne i etyczne AI to szkolenie jest dobrym wyborem.

Możecie zadecydować, które moduły z perspektywy organizacji są dla Was ważne i tylko te zostaną omówione w trakcie spotkań.

Nasze szkolenie zostało zaprojektowane tak, aby dostarczyć praktyczną wiedzę z zakresu AI w sposób zrozumiały i dostosowany do potrzeb kadry zarządzającej, jednocześnie odpowiadając na wyzwania w ich codziennej pracy. Oprócz wiedzy teoretycznej, poznacie studia przypadków, które możecie napotykać w swojej pracy.

Zarezerwuj miejsce dla firmy
Formatted text

Czego nauczycie w trakcie warsztatów

Formatted text

Jak to wygląda w praktyce

Dlaczego warto wziąć udział?

Poprzez dostosowanie treści do specyfiki branży, uczestnicy szkolenia zyskują nie tylko ogólną wiedzę na temat AI, ale także konkretną wiedzę dotyczącą praktycznych zastosowań i możliwości tej technologii w ich dziedzinie. To pozwala na lepsze zrozumienie potencjalnych korzyści oraz wyzwań, które mogą się pojawić podczas projektowania, rozwijania i wdrażania rozwiązań opartych na Sztucznej Inteligencji.

Przekazanie istotnych informacji oraz praktycznych porad jest kluczowym elementem szkolenia. Dzięki temu uczestnicy są w stanie zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także umiejętności niezbędne do skutecznego wykorzystania AI w swojej codziennej pracy. Ponadto identyfikacja aktualnych wyzwań pozwala liderom przygotować się na potencjalne trudności i znaleźć sposoby ich skutecznego przezwyciężania.

Podczas szkolenia uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę, ale także mają możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami z różnych branż. To pozwala na spojrzenie na problematykę AI z różnych perspektyw i zrozumienie, jakie podejścia mogą być najbardziej efektywne w konkretnym kontekście biznesowym.

Modułowy format szkolenia daje uczestnikom elastyczność w wyborze tematów, które są dla nich najbardziej istotne i aktualne. To sprawia, że szkolenie staje się bardziej efektywne i angażujące, ponieważ uczestnicy mogą skupić się na obszarach, które bezpośrednio mają wpływ na ich pracę i działania. Możesz wybrać czy szkolenie ma się odbyć online czy stacjonarnie w siedzibie klienta. 

Najważniejsze informacje

Warsztaty składają się z części teorytycznej z elementami praktycznych ćwiczeń (zależy od wyboru modułu), gdzie pod czujnym okiem ekspertów zdobywasz wiedzę, która wykorzystasz w późniejszych działaniach. 

Warsztaty prowadzone są w formule online lub stacjonarnej (u Klienta). Forma stacjonarna wiąże się z dodatkowym kosztem wynajmu miejsca i kosztu dojazdu ekspertów. 

Organizatorem jest Polski Fundusz Rozwoju S.A, który przy wsparciu podwykonawcy przeprowadza warsztaty. W celu zakupu dedykowanego szkolenia  zawierana jest umowa z Klientem na świadczoną usługę. Wcześniej omawiane są elementy takie jak:  formuła szkolenia online/offline, termin, ilość uczestników, tematy realizowanych modułów.

Klient dokonuje płatności przelewem tradycyjnym po zakończonej usłudze w terminie 14 dni na podstawie wystawionej faktury.

Tak. Możesz wybrać, który moduł warsztatów chcesz zrealizować z Twoją firmą. Oczywiście możesz zdecydować się na wszystkie 9 modułów. 

Termin warsztatów ustalany jest indywidualnie z Klientem.  Zależy również od wybranych modułów, formuły szkolenia  i dostępności trenerów.  Potrzebujemy minimum 4 tygodni wyprzedzenia na ustalenie terminu i daty. Zawsze staramy się dostosować do potrzeb i dostępności Klienta. 

Cena udziału obejmuje udział zespołu z firmy (do 20 osób), materiały po szkoleniu oraz certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu. Koszt warsztatów może wzrosnąć w przypadku wybrania formuły stacjonarnej. Cena nie obejmuje wynajmu sali oraz kosztu dojazdu ekspertów.

Partner merytoryczny

Wciąż się zastanawiasz? Poznaj nowe narzędzia i perspektywy

Zdobądź kompetencje dla kadry i bądź gotowy na przyszłość

Formatted text

Zapraszamy do kontaktu


Jeśli masz pytania, napisz do nas