Nowość

Warsztat

Pakiet warsztatów - Zaplanuj z nami wniosek o dotację z FENG

15/5/2024 - 10:00
Kup na pfrsa.pl
kobieta na fotelu z laptopem

Szczegóły warsztatu

Finanse
Innowacje
Podstawowy Poziom szkolenia
Płatny Cena szkolenia
Czasowy Dostęp
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
On-line Forma warsztatu
Formatted text

Co zawiera pakiet warsztatów?

Pakiet zawiera ofertę warsztatów Architekt projektów B+R oraz Finansowanie projektów B+R. Na warsztatach Architekt projektów B+R dowiesz się, co jest potrzebne do stworzenia planu B+R. Nauczysz się stawiać kamienie milowe, szacować budżet i określać kompetencje zespołu, który będzie go realizował. Na warsztatach z Finansowania projektów B+R, zdobędziesz umiejętność opracowywania założeń formalnych i finansowych do własnego wniosku o dotację. Wybierając pakiet warsztatów, zdobędziesz kompleksową wiedzę potrzebną do złożenia wniosku o dotację w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Poznaj naszą ofertę warsztatową

Koszt uczestnictwa: 1 740 zł netto (2 140,20 zł brutto).
Podana cena dotyczy udziału w warsztatach jednej osoby (istnieje także możliwość udziału kilku osób z jednej firmy).

Wejdź na strony poszczególnych warsztatów i sprawdź dostępność

Warsztat Finansowanie projektów B+R

Warsztat Architekt projektów B+R

Najważniejsze informacje

Warsztaty składają się z części praktycznej, gdzie pod czujnym okiem eksperta zdobywasz kompetencje, które będziesz mógł/mogła później przekuć we wniosek dotacyjny.

Warsztaty prowadzone są na platformie MS Teams lub innej. Przed każdym warsztatem uczestnicy zostaną poinformowani o platformie, na której będą się odbywać spotkania.

Organizatorem jest Polski Fundusz Rozwoju S.A. W celu zakupu Warsztatów, Klient wypełnia Formularz Zgłoszeniowy. Wysłanie Formularza Zgłoszeniowego stanowi złożenie PFR oferty zawarcia Umowy i następuje z chwilą kliknięcia przycisku „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty". W celu zawarcia umowy Klient dokonuje zapłaty w terminie 7 dni od momentu wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego.

Klient dokonuje przelewu na numer konta bankowego (wskazany w mailu po zapisie) z uwzględnieniem nazwy warsztatów oraz imienia i nazwiska klienta. Po dokonaniu płatności PFR prześlemy potwierdzenie zawarcia umowy na adres wskazany w Formularzu Zgłoszeniowym. Faktura zostanie wystawiona w terminie 14 dni od dokonania zapłaty.

Oczywiście, zgłoszenia może dokonać osoba z firmy w imieniu uczestnika. Jesteśmy również przygotowani na zgłoszenia osób indywidualnych, których firma nie zgłasza do udziału.

Klient dokonuje płatności przelewem tradycyjnym. Faktura zostanie wystawiona Klientowi po dokonaniu płatności, w terminie do 14 dni od dnia jej dokonania, na adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Niestety nie. Ze względu na praktyczny wymiar warsztatu istnieje konieczność uczestniczenia we wszystkich jego częściach.

Tak. Pakiet obejmuje udział w warsztat Architekt projektów B+R oraz Finansowanie projektów B+R. Cena to 1740 zł netto (2140,20 zł brutto). Terminy spotkań są dostępne na stronach warsztatów.

Formatted text

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami