Kurs online

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki

Rejestracja

Szczegóły kursu

Finanse
Prawo
Przedsiębiorczość
Podstawowy Poziom szkolenia
Bezpłatny Cena szkolenia
Nielimitowany Dostęp
PFR S.A Organizator
Formatted text

Czego dowiesz się z kursu?

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki to program z największym budżetem na rozwój firm w latach 2021-2027. Kurs „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki” przybliży Ci Priorytet I Programu „Wsparcie przedsiębiorstw”, dowiesz się jakie szanse oferuje program i jak przygotować swoją firmę na pozyskanie dotacji.
Kurs został opracowany wspólnie przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - właściciela Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) oraz PFR, którego misją jest rozwój innowacyjności polskich przedsiębiorstw.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy? 

✓ porcję wiedzy w przystępnej formie
✓ ciekawe lekcje video
✓ wskazówki doświadczonych ekspertów
✓ materiały przydatne również po ukończeniu kursu

Dla kogo?

  • Dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwem

  • Dla osób odpowiedzialnych za tworzenie innowacji oraz rozwój nowych modeli biznesowych lub produktów 

  • Dla pracowników działów B+R

  • Dla wszystkich, którzy chcą szybko i łatwo poznać specyfikę programu FENG

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Największy budżet na rozwój firm w latach 2021-2027. Sprawdź, jakie szanse oferuje program i przygotuj swoją firmę na pozyskanie dotacji!

Kurs w liczbach

1205

osób

zapisało się na kurs

78%

uczestników

poleciłoby kurs komuś innemu

1,5

godziny

wystarczy do ukończenia kursu

Poznaj plan kursu

W tej lekcji wprowadzimy Cię w tematykę I Priorytetu FENG. Opowiemy, jakie instytucje udzielają wsparcia. W jakim trybie realizowany będzie priorytet pierwszy oraz co zyskasz aplikując do programu FENG.

W tym nagraniu opowiemy, co zrobić przed złożeniem wniosku. Jak się przygotować do aplikowania do FENG i dla kogo jest usługa Innovation Coach oraz co zyska przedsiębiorca korzystając z pomocy Innovation Coach.

Z tego nagrania dowiesz się, czym jest STE, jak przebiega realizacja usługi STEP i co zyskujesz, dzięki skorzystaniu z usługi STEP.

Partnerzy kursu

Kurs powstał w ramach

Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół PFR stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.