Warsztat

Warsztaty Projektanci Design Thinking

14/5/2024 - 10:00
Kup na pfrsa.pl

Szczegóły warsztatu

Innowacje
Przedsiębiorczość
Rozwój zawodowy
Zarządzanie projektami
Podstawowy Poziom szkolenia
Płatny Cena szkolenia
Czasowy Dostęp
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
On-line Forma warsztatu

Zainspiruj się metodyką design thinking.

Weź udział w kreatywnych warsztatach.

Poznaj cel warsztatów.

Co zrobić, aby Twoje produkty trafiały do serc klientów, a firma oferowała innowacyjne usługi zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym? Wyobraź sobie, że pomóc w tym może jedno uniwersalne narzędzie, wspierające wspomniane procesy. Jest nim metodyka Design Thinking.

Warsztaty mają na celu zapoznanie z podejściem Design Thinking. Dzięki udziale w spotkaniach,  zdobędziesz umiejętność prowadzenia sprintów design thinking, usprawniających realizację procesów projektowania i testowania. Dowiesz się, jak przygotować nowe rozwiązanie gotowe do testów i wdrożenia.

Czego się nauczysz?

✓ Dowiesz się, od czego zacząć pracę z Design Thinking.

✓ Nauczysz się, prowadzić sprinty zgodnie z nowo poznaną metodyką.

✓ Przećwiczysz, proces w praktyce na realnym wyzwaniu postawionym przez trenerów.

✓ Zyskasz, dostęp do matryc i narzędzi.

Dlaczego warto korzystać z metodologii Design Thinking?

Obecne czasy to czasy nagłych zmian, które z dnia na dzień potrafią zmienić realia rynku i gospodarki. Jak być zwinną organizacją reagującą na nowe wyzwania? Jak zadbać o innowacyjność a tym samym konkurencyjność biznesu? Odpowiedzią może być znana metodyka Design Thinking. Obejrzyj film, który wskaże Ci korzyści z wykorzystania metodologii w Twojej pracy.

Stawiamy na zdobycie umiejętności przez kreatywne ćwiczenia.

Format

  • Warsztat prowadzony w formacie kohortowym. Pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami i wspólne dzielenie się wiedzą.

 

 

 

Aktywności

  •  Praktyczne ćwiczenia
  •  Bieżące informacje zwrotne naszych ekspertów
  •  Doświadczenie Design Thinking w praktyce
     

Zakres

  • 4 spotkania on-line (12h warsztatów)
  • Narzędzia do pracy z Design Thinking i programy on-line (szablony, matryce, instrukcje)
  • Opieka 2 trenerów DT
  • Indywidualne doradztwo i konsultacje

 

 

Szukasz kreatywnych rozwiązań?

Naucz się projektować nowe rozwiązania, które wykorzystasz w Twojej pracy.

Najważniejsze informacje

Zespoły pracują nad postawionym wyzwaniem. Istnieje możliwość wymiany doświadczeń oraz pomysłów z innymi zespołami biorącymi udział w warsztatach.

Warsztaty prowadzone są na platformie MS Teams lub innej. Na około 7 dni przed rozpoczęciem spotkań, są wysyłane informacje organizacyjne wraz z linkami do spotkań.

Kurs kohortowy jest wspólnym doświadczeniem. Z racji tego, że uczestnicy są związani z tematem, uczą się zarówno od ekspertów, ale także sami od siebie. Dodatkową korzyścią jest spotkanie innych ludzi zmagających się z podobnymi wyzwaniami.

Organizatorem jest Polski Fundusz Rozwoju S.A. W celu zakupu Warsztatów, Klient wypełnia Formularz Zgłoszeniowy. Wysłanie Formularza Zgłoszeniowego stanowi złożenie PFR oferty zawarcia Umowy i następuje z chwilą kliknięcia przycisku „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty". W celu zawarcia umowy Klient dokonuje zapłaty w terminie 7 dni od momentu wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego. 

Numer konta bankowego PFR: 34 1020 1026 0000 1902 0240 1404 PKO BP, ze wskazaniem nazwy warsztatów oraz imienia i nazwiska klienta. Po dokonaniu płatności PFR prześlemy potwierdzenie zawarcia umowy na adres wskazany w Formularzu Zgłoszeniowym. Faktura zostanie wystawiona w terminie 14 dni od dokonania zapłaty.

Klient dokonuje płatności przelewem tradycyjnym. Faktura zostanie wystawiona Klientowi po dokonaniu płatności, w terminie do 14 dni od dnia jej dokonania, na adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Niestety nie. Ze względu na praktyczny wymiar warsztatu istnieje konieczność uczestniczenia we wszystkich jego częściach.

Formatted text

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Zaufali nam