Kurs online

Transformacja energetyczna

Rejestracja

Szczegóły kursu

Innowacje
Zrównoważony rozwój
Podstawowy Poziom szkolenia
Bezpłatny Cena szkolenia
Nielimitowany Dostęp
PFR S.A Organizator
Formatted text

Czego dowiesz się z kursu?

"Transformacja energetyczna” to kurs, który wprowadzi Cię w tematykę aktywności, jakie może podjąć organizacja w kierunku dążenia do neutralności klimatycznej. Ma on na celu przekazanie wiedzy pozwalającej przygotować przedsiębiorstwo na wyzwania przyszłości związane z transformacją energetyczną.
Eksperci przybliżą drogę, jaką muszą przejść firmy, aby mogły stać się neutralne klimatycznie, wyjaśnią jak zwiększyć efektywność energetyczną, a tym samym ograniczyć koszty przedsiębiorstwa. Omówią także kwestie związane z systemem Białych Certyfikatów wraz ze sposobem ich pozyskania, jako źródła finansowania inwestycji służących poprawie efektywności energetycznej.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

✓ porcję wiedzy w przystępnej formie
✓ ciekawe lekcje video
 wskazówki ekspertów
 materiały przydatne również po ukończeniu kursu

Dla kogo?

  • Dla każdego, kto zajmuje się tematami takimi jak ESG, transformacja energetyczna

  • Dla osób, które interesują inwestycje proekologiczne

  • Dla menedżerów oraz kadry kierowniczej przedsiębiorstw, którzy chcą poznać możliwe kierunki rozwoju firmy

Dowiedź się, jak możesz zacząć transformację Twojej firmy w kierunku neutralnej klimatycznie i bądź gotowy na wyzwania przyszłości!

Kurs w liczbach

825

osób

wzięło udział w kursie

3

ekspertów

Krajowej Agencji Poszanowania Energii

1,5

godziny

wystarczy do ukończenia kursu

Poznaj plan kursu

Neutralność Klimatyczna – to właśnie z tym hasłem wszystkie przedsiębiorstwa będą musiały się zmierzyć w najbliższych miesiącach ze względu na stale zmieniające i zaostrzające się wymogi w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla stawiane przed biznesem przez regulacje krajowe i unijne. W tym odcinku dowiesz się, jak możesz zacząć transformację firmy w kierunku neutralnej klimatycznie.

W drugim odcinku opowiemy o redukcji zużycia energii w przedsiębiorstwie. Omówimy problem poprawy wydajności energetycznej z perspektywy ekonomii, środowiska i bodźców biznesowych oraz sam proces wdrażania systemu zarządzenia energią, zgodnego z normą ISO 50001.

Nagranie to jest rozszerzeniem poprzednich lekcji z modułu transformacji energetycznej i adresuje system Białych Certyfikatów wraz ze sposobem ich pozyskania, jako źródła finansowania inwestycji służących poprawie efektywności energetycznej. Obejrzyj nagranie, aby dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda proces wnioskowania o Białe Certyfikaty.

Partner kursu

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) od 1994 roku działa w obszarze efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii (OZE), realizując usługi konsultingowe dla klientów, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

Wejdź na stronę KAPE.