Kurs online

Projektanci Design Thinking

Rejestracja

Szczegóły kursu

Innowacje
Zarządzanie projektami
Podstawowy Poziom szkolenia
Bezpłatny Cena szkolenia
Nielimitowany Dostęp
PFR S.A Organizator
Certyfikat Certyfikat
Formatted text

Czego dowiesz się z kursu?

Kurs „Projektanci Design Thinking” przybliża innowacyjną metodykę projektowania nowych produktów i usług oraz jej praktyczne wykorzystanie. Dzięki wdrożeniu metody Design Thinking w firmie zbudujesz większe zaangażowanie pracowników, stworzysz więcej innowacyjnych rozwiązań oraz przyspieszysz procesy wdrażania.
Kurs Projektanci Design Thinking pozwoli Ci inaczej spojrzeć na zarządzanie projektami, pokaże jak projektować w oparciu o realne potrzeby klienta, jak przyspieszyć procesy projektowania i zredukować liczbę zmian koniecznych do wprowadzenia na etapie wdrażania usługi, produktu lub rozwiązania.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

porcję wiedzy w przystępnej formie
ciekawe lekcje video
wskazówki ekspertów
możliwość sprawdzenia wiedzy w teście
certyfikat
materiały przydatne również po ukończeniu kursu
zadania dodatkowe w celu zastosowania poruszanych treści w praktyce

 Dla kogo?

  • Dla osób odpowiedzialnych za tworzenie nowych produktów lub usług

  • Dla osób odpowiedzialnych za doskonalenie procesów w firmie

  • Dla osób zajmujących się marketingiem firmy

  • Grafika kurs transformacja energetyczna nr 1

    Dla każdego, kto chce pobudzić innowacyjność w swojej organizacji lub kreatywność

Metodyka design thinking odpowiada na wyzwania organizacji i przynosi wiele korzyści, które przekładają się na cele biznesowe i rozwój organizacji. Poznaj jej praktyczne wykorzystanie w Twojej organizacji!

Poznaj plan kursu

Z tego nagrania dowiesz się, czym jest metodyka Design Thinking. Z jakich etapów składa się proces Design Thinking oraz jakie są dostępne narzędzia wspierające metodykę w projektach.

W tym nagraniu opowiemy, jak tworzyć projekty w oparciu o potrzeby klienta. Jak przeprowadzać wywiady pogłębione i tworzyć persony. Z jakich narzędzi korzystać w tej części procesu.

Z tej lekcji dowiesz się, jak dokładnie sformułować wyzwanie projektowe, aby łączyło ono potrzeby biznesowe firmy i potrzeby klienta. Opowiemy, jak zdefiniować problem, wyzwanie i KPI sukcesu danego projektu oraz jakie są konkretne narzędzia potrzebne do formułowania i rozwiązywania problemów.

To już kolejny etap. W tym nagraniu opowiemy, jak pobudzić kreatywność w organizacji i zebrać wartościowe pomysły na nowe rozwiązania, jak przeprowadzić burzę mózgów oraz przedstawimy inne sposoby generowania pomysłów.

Z tego nagrania dowiesz się, czym jest prototyp w procesie projektowania. Jakie są narzędzia do prototypowania i jak ważny jest interdyscyplinarny zespół.

Tutaj jest Twoje rozwiązanie. W tej lekcji dowiesz się, jak unikać błędnych decyzji i dostosować „prototyp” do realnych potrzeb użytkowników. Jaka jest rola testowania i iteracji oraz jak zaangażować odbiorców w proces.

Przeprowadziliśmy Cię przez wszystkie etapy procesu. W tym nagraniu opowiemy, jak wprowadzić metodykę design thinking jako stały element w organizacji. Jak dokładnie wygląda cykl życia projektu w firmie.

Kurs w liczbach

1756

osób

zapisało się na kurs

500

uczestników

otrzymało certyfikat

1,5

godziny

wystarczy do ukończenia kursu

Kurs powstał w ramach

Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół PFR stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.