Kurs online

Podstawy pracy z innowacją w organizacji

Rejestracja

Szczegóły kursu

Innowacje
Przedsiębiorczość
Zarządzanie projektami
Podstawowy Poziom szkolenia
Bezpłatny Cena szkolenia
Nielimitowany Dostęp
PFR S.A Organizator
Formatted text

Czego dowiesz się z kursu?

Kurs „Podstawy pracy z innowacją w organizacji” ma na celu wprowadzenie w tematykę innowacji w przedsiębiorstwie oraz nakreślenie możliwych kierunków rozwoju firmy. Ma on pomóc w przygotowaniu Twojej firmy do transformacji w kierunku organizacji innowacyjnej i wysoko inteligentnej.
Kurs składa się z 3 nagrań, które pomogą Ci w zbudowaniu zespołu ds. innowacji, rozwoju kultury innowacji, wydobyciu potencjału innowacyjnego z pracowników oraz w rozpoczęciu współpracy ze startupami.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

porcję wiedzy w przystępnej formie
ciekawe lekcje video
wskazówki ekspertów
materiały przydatne również po ukończeniu kursu

Dla kogo?

  • Grafika kurs transformacja energetyczna nr 1

    Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem innowacyjności firmy

  • Dla menedżerów oraz kadry kierowniczej przedsiębiorstw, którzy chcą poznać możliwe kierunki rozwoju firmy

Przygotuj Twoje przedsiębiorstwo na przyszłość. Sprawdź, kiedy firma jest gotowa na współpracę z innowacjami i jakie poczynić pierwsze kroki!

Poznaj plan kursu

Lekcja ta wprowadza do tematyki innowacji w korporacjach. W pierwszej części omawiamy czynniki decydujące o sukcesie firmy w pracy z rozwojem innowacji. W drugiej części dzielimy się doświadczeniami i wskazujemy, co naszym zdaniem warto zrobić, aby rozpocząć pracę z innowacjami w Twojej firmie.

Podczas tego nagrania omawiamy, czym są innowacje pracownicze oraz jakie mają one przełożenie na kulturę innowacji w organizacji. Wskazujemy, jakie typy innowacji pracowniczych można wdrożyć firmie oraz podajemy przykłady takich wdrożeń.

Model otwartych innowacji zakłada poszukiwanie wiedzy na zewnątrz organizacji. Wiedzę oraz konkretne rozwiązania posiadają start-upy. W nagraniu tym opowiadamy, jak rozpocząć współpracę firmy ze start-upem.

Kurs w liczbach

825

osób

skorzystało z kursu

90

minut

lekcji wideo z ekspertami

12

materiałów

do pobrania

Przed kursem warto zapoznać się z Podręcznikiem OECD 2018, a w szczególności z rozdziałem "Czym jest innowacja" oraz rozdziałem 2.2. "Pojęcie innowacji".

Partner kursu 

Huge Thing posiada 10 letnie doświadczenie we wspieraniu startupów poprzez programy akceleracyjne lub sieciowanie i moderowanie współpracy z partnerami korporacyjnymi. Od 2012 roku współpracujemy z organizacjami globalnymi i lokalnymi. W tym czasie zrealizowaliśmy kilka edycji programów akceleracyjnych dla różnych partnerów.

Wejdź na stronę Huge Thing.