Kurs online

Filozofia Kaizen i Cykl PDCA

Rejestracja

Szczegóły kursu

Przedsiębiorczość
Zarządzanie projektami
Bezpłatny Cena szkolenia
Nielimitowany Dostęp
PFR S.A Organizator
Formatted text

Czego dowiesz się z kursu?

Kurs „Fiolozofia Kaizen i Cykl PDCA” wprowadzi Cię w tematykę doskonalenia procesów w organizacji. Ma on na celu wskazanie możliwych kierunków rozwoju firmy. 
Doświadczeni praktycy wyjaśnią, czym jest Lean Management oraz przedstawią zalety myślenia zgodnego z filozofią Kaizen. Ponadto opowiedzą, jak analizować procesy, gdzie szukać obszarów do usprawnień i jak je wdrażać. Eksperci wskażą też narzędzia, które możesz wykorzystać w swojej pracy. Zachęcą do ciągłego doskonalenia procesów w firmie z wykorzystaniem Modelu PDCA.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

 porcję wiedzy w przystępnej formie
 ciekawe lekcje video
✓ wskazówki ekspertów
 materiały przydatne również po ukończeniu kursu

Dla kogo?

  • Dla osób zainteresowanych doskonaleniem procesów w firmie 

  • Dla pracowników organizacji, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie szukać obszarów do poprawy efektywności swojej pracy 

  • Grafika kurs transformacja energetyczna nr 1

    Dla osób, które chcą poznać filozofię prowadzącą do doskonałości poprzez ciągłe zmiany

Innowacje procesowe to obszar bez którego trudno mówić o budowaniu przewagi konkurencyjnej. Sprawdź, jak Twoja firma może zoptymalizować procesy i wyeliminować marnotrawstwo w procesie produkcyjnym!

Kurs w liczbach

3

ekspertów

dzielących się wiedzą

75%

uczestników

poleciłoby kurs komuś innemu

8

materiałów

do pobrania

Plan kursu

Lean Management to najprościej mówiąc rozpoznanie i eliminowanie marnotrawstw w procesie produkcyjnym, które pochłaniają zasoby lecz nie podnoszą wartości produktu lub usługi w oczach klienta. W trakcie lekcji omówimy, czym jest Lean Management oraz przekonamy Cię do zalet myślenia zgodnego z filozofią Kaizen.

Jednym z wyzwań dla firm jest optymalizacja procesów. Podczas tego nagrania opowiadamy, jak analizować procesy, gdzie szukać obszarów do usprawnień i jak je wdrażać. Przedstawiamy narzędzia, które możesz wykorzystać w swojej pracy. Zachęcamy do ciągłego doskonalenia procesów w firmie z wykorzystaniem Modelu PDCA. Po wdrożeniu tej metody, dzieli Cię już tylko krok do innowacji procesowych.

Partner kursu

ARP Doradztwo to Spółka z Grupy Kapitałowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Oferta ARP Doradztwo jest skierowana zarówno do spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i firm prywatnych.

Wejdź na stronę ARP Doradztwo.